AstroLogos, insanların MÖ 2500 yılından beri, gökyüzüne bakarak anlamlandırmaya çalıştığı gezegen hareketlerinin sevdalısı olarak son 4 yıldır bu uğurda çalışmalar yapan, seminerler düzenleyen, bireysel koçluk yapan uzman bir ekip.

Önceleri büyümek, geniş kitlelere ulaşmak çok da hayallerini süslemese de, gökyüzünün kadim bilgisi ile hayatlarını anlamlandırdıkları insanların talepleri ile “ok yaydan” çıktı. Herkes daha çok, daha sık daha geniş çevrelere ulaşmalarını istedi. Onlar da bu siteyi kurdular.

Amaçları basit; “Hepimizin kullanım kitapçığı gökyüzünde saklı”, felsefesi ile yola çıkarak, doğru zamanda doğru bilgiyi verebilmek, hem kendimizi hem de karşımızdakilerin davranışlarını anlamlandırabilmek. Bildikleri çok uzun zamandır toplanan, büyük bir örneklemden besleniyor… Evet her şeyi bilmiyorlar, geleceği gördüklerini iddia edip, safsata anlatmıyorlar ama geleceği kimse bilmiyor zaten. Doğum haritalarını baz alarak, kişilerin potansiyellerini gösterip, ne oldukları, ne olabilecekleri, ne olamayacakları hakkında koçluk yapıyorlar.

Her hafta gökyüzündeki önemli olayların, sizin doğum haritanızı nasıl etkileyeceğini size özel hazırlayıp gönderiyorlar. Bir çeşit farkındalık sağlıyorlar…

Haydi hemen sizde üye olun, size özel yorumlarla her hafta gökyüzünü kendinize rehber edinin….

 

AstroLogos Ekibi