Oca 1

2020 Önemli Gökyüzü Olayları

6 Adet Tutulma yaşayacağız, Oğlak- Yengeç sonra da İkizler-Yay burçlarında! Yani 2020’nin başrolünde Oğlak, Yengeç, İkizler ve Yay burçları var!

2020 daha çok kapattığımız konularla dolu olacak. Tabii her kapanış yeni bir başlangıç demek, bunu da unutmamak lazım. İlk tutulma, Ay Tutulması, 10 Ocak’ta, Yengeç burcunda! Sonra 5 Haziran’da Yay burcunda Ay Tutulması olacak…

Ay düğümleri, Mayıs ayında burç değiştirecek! 5 Mayıs’ta Yengeç burcunda olan Kuzey Ay Düğümü İkizler burcuna geçecek. Tabii aynı tarihte Güney Ay düğümü de Yay burcuna hareket edecek.  Gitmek istediğimiz, öğrenmemiz gereken refleksler Kuzey Ay Düğümü ile simgeleşir. Etrafımızdakilerle beraber hareket edebilmek en önemli dersimiz olacak. Yardımlaşmak, yardım talep edebilmek öğretilerimiz arasında olacak.

2020’de Venüs ve Mars da Retro hareketlerini yapacak; Merkür, Jüpiter, Satürn, Uranüs, Neptün ve Plüton’a ek olarak…

2019 da Venüs ve Mars Retroları yoktu nispeten daha hızlı yol alabildik özellikle ilişkilerde ve yaşam enerjimizi yerine getirecek konularda. 2020 biraz farklı olacak; Venüs Retro döneminde eski ilişkiler, eski ilişkilerde yaşanan dersler tekrar gündemimize gelebilir, Mars Retrosunda ise kendi lehimize olmayan konularda hareket etmekten fazlaca çekineceğiz, biraz daha hırçın ve yıpratıcı olabiliriz.

About the Author:

Leave a Reply

*