Ara 26

26 Aralık Güneş Tutulmasının Burçlara Olası Etkileri Neler?

Yükselen Koç:

Sevgili Koçlar, geçtiğimiz bir yıl içerisinde aktif olarak iş hayatı olanlar iş hayatlarında, iş hayatında olmayanlar ise toplum içerisindeki konularda bazı zorluklar yaşadı. Bu hafta yaşanacak Güneş Tutulması ile yepyeni bir dönemin başlayacağından bahsedebiliriz. Aslında bu Tutulmanın etkilerini geçtiğimiz temmuz ayında yaşamaya başladınız bile, o dönemde verdiğiniz kararlar size ipuçları verecektir. Yeni bir iş, yeni bir rütbe, yeni bir görev her şey olabilir yeter ki aldığınız dersleri ve şanslı bir Tutulma olduğunu unutmadan ilerleyin…

Yükselen Boğa:

Sevgili Boğalar, bu hafta yaşanacak Güneş Tutulmasında sürprizlere dolu, beklenmedik yenilikler yaşayacak

burçlardan biri de sizsiniz.  Hayatınızın genel akışı içerisinde, önemli kararlar almaya çok yakın hissedebilirsiniz. Büyük hayat planlarınızı gözden geçirip, bazı dönemeçleri hızla alıp, kendinizi yepyeni bir ortamın içerisinde bulabilirsiniz. Yurtdışı ile ilgili konular bu kararlarda önemli bir rol alabilir. Eğitim hayatınıza bıraktığınız yerden devam etmek veya kendinize yeni hobiler edinmek de bu planların içerisinde olabilir.

 

Yükselen İkizler:

Sevgili İkizler, bu hafta yaşanacak Güneş Tutulmasında sizin için konu başlıkları ailenizden aldığınız maddi destekler, mahkeme konuları, kredi, vergi, miras gibi para ile ilgili konular olabilir. Tabii yükselen burcunuzun derecesine göre, ilişkileriniz de önemli vurgu alan temalardan biri olabilir. Unutmayın, Güneş Tutulmaları çok kuvvetli Yeni Aylardır, yeni bir ilişki veya ilişkinizin boyutunun değişmesi söz konusu durumlar içerisinde…

Yükselen Yengeç:

Sevgili Yengeçler, vakit tamam… 2019 yılının sizin çok önemli bir yıl olacağından bahsedip duruyordum, ilk etkilerini yaz döneminde görmeye başladınız, şimdi daha olumlu gelişmeler ile rövanş vakti. Konumuz, ikili ilişkiler… Evliyseniz, evliliğiniz, ortağınız varsa ortaklarınız veya ilişkiniz. Her türlü değişim, yenilik sizi bekliyor. Bu temalar çerçevesinde yeni kararlar verebilir ve ilerlemek konusunda kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Bu hafta yaşanacak Güneş Tutulması ile ilk adımı attıktan sonra bu yıl boyunca kararlarınız çerçevesinde hayatınız hızlı değişimler geçirebilir.

Yükselen Aslan:

Sevgili Aslanlar, bu hafta yaşanacak Güneş Tutulmasında sizin için olası konular aşk hayatınız, hayattan aldığınız keyif veya günlük rutinlerinizdeki değişimler olabilir. 2020 sizin için yoğun bir yıl olacağa benziyor. Geçtiğimiz yıllarda yaşadığınız değişimler ile beraber yaptığınız tercihlerin sizin enerjinizi ne kadar yücelttiğini sorguluyor olabilirsiniz. Bu hafta yaşanacak tutulma ile beraber kendinize bu konularda yeni rotalar çizebilirsiniz. Günlük rutinlerinizde alışılagelmiş düzenin dışına çıkma isteğinde olabilirsiniz.

 

Yükselen Başak:

Sevgili Başaklar, son bir yıldır aşk hayatınızın çalkantılı bir dönemden geçtiğini söyleyebiliriz. Sanki yıllardır almadığınız dersleri geçtiğimiz bir yılda aldığınızı söyleyebiliriz. Satürn bu konuyu sizin için zorlayıp, yeniden yapılandırmak için kolları sıvamış durumda. İyi haber, bu hafta yaşanacak Güneş Tutulması ile yepyeni ve çok kuvvetli başlangıçlara hazır olun. Hayatın senaryosu ne olursa olsun, aldığınız dersler aslında sizin yüksek faydanıza çalışacak ve en doğru kararları almanıza destek olacak. Satürn geçtiği ev ile ilgili konuları zorlasa da doğru kararları uyguladığınızda muhakkak ödüllendirir…Kısaca aşk varJ

 

Yükselen Terazi:

Sevgili Teraziler, bu hafta yaşanacak  Güneş Tutulmasının sizi etkileyeceği konular yuvanız, aileniz ve haneniz ile ilgili olacak. Hangi tarzda gelişmeler yaşayabileceğinize dair sinyalleri geçtiğimiz Temmuz ayında almış olmalısınız. Eviniz ile ilgili her türlü yenilik ve değişim konular içerisinde olabilir. Geçen seneden beri bu konularda yaşadığınız zorlukların size verdiği dersler ile hareket etmeniz, önümüzdeki dönem için daha kalıcı kararlar vermenizi kolaylaştırabilir.

 

Yükselen Akrep:

Sevgili Akrepler, bu hafta yaşanacak Güneş Tutulmasında olası konularınız, kardeşleriniz, çok yakın dostlarınız veya akrabalarınız ile ilişkileriniz. Geçtiğimiz Temmuz ayından beri fark ettiğiniz ve harekete geçmek istediğiniz durumlar için düğmeye basıp, harekete geçebilirsiniz. Yapınız gereği, detaylara önem veren, haksızlıklara tahammül edemeyen ve ders vermek gerekliliğine inandığınız vaz geçmeyen birisiniz. Bu hafta harekete geçme haftanız olabilir.

Yükselen Yay:

Sevgili Yaylar, çok yakın bir zamanda Güneş sizin burcunuzdaydı ve hayatınızdaki önemli kırılmaları ve kararları sizin için olası kıldı. Komşunuz Oğlak burcundaki seyahatindeyken meydana gelecek bu Güneş Tutulması ile birlikte, sizin için de maddi konularda önemli bir dönem başlayabilir. Güneş Tutulmalarının çok kuvvetli Yeni Aylar olduğunu düşündüğümüzde, kendi emekleriniz ile kazandıklarınız hakkında yeni bir dönemin başlayacağını söyleyebiliriz. Senaryonun tam olarak nasıl şekilleneceğini bilememekle birlikte geçtiğimiz Temmuz ayının başlarında yaşadıklarınızı ipucu olarak kabul edebilirsiniz.

 

Yükselen Oğlak:

Sevgili Oğlaklar, sizin döneminizi yaşıyoruz. Güneş üzerinizde parlarken, hayatınızın sadece sizi ilgilendiren ve etrafınızdaki herkesten ayrılan kısımları ile ilgili önemli gelişmeler oluyor.  Bu kapsamda konular çok değişkenlik gösterebilir, iş hayatınızdan, dış görünüşünüze kadar hemen her konuda kapanışlar ve başlangıçlar yaşıyor olabilirsiniz. Bu hafta yaşanacak Güneş Tutulması sizin burcunuzun 4 derecesinde yaşanacak, bu da sizi çok önemli bir etki altında bırakacak. Aslında sizin için olası konu başlığını anlamak için Ocak ve Temmuz dönemini hatırlayabilirsiniz. O haftalarda yaşadığınız, duygularınızı etkileyen her ne ise bu Tutulma döneminde kapattığınız konularla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. 2019 ve 2020 sizin yıllarınız olacak.

Yükselen Kova:

Sevgili Kovalar, geçtiğimiz 2 yıl boyunca tutulmalar sizin üzerinizdeyken hayatınızın kırılma noktalarını yaşadınız. Bazı defterleri kapamak zorunda kalıp, yenilerine yer açtınız. Zorlu 2 senenin ardından, 2019 yılı sizin biraz daha hayatı zorlamadan, akışına bırakmak isteyeceğiniz bir yıl olacak gibi duruyor. Fakat bu aralar kaygı ve korkularınız o kadar yoğun ki sanki hayatınızın dümenine sizin yerinize kaygılarınız geçmiş gibi hissedebilirsiniz. Bu hafta yaşanacak Güneş Tutulması da tam olarak bu hisleriniz üzerinde olacak. Geçen yıllarda aldığınız dersler ile daha doğru kararlar almaya çalışıp kaygılarınızın yersiz olduğunu anlayabilirsiniz ya da kaygılarınızın sizi istediğiniz yerlere götürmeyeceğine ikna olabilirsiniz.

Yükselen Balık:

Sevgili Balıklar, bu hafta yaşanacak Güneş Tutulmasında sizin için olası konular arkadaş çevreniz veya iş hayatınız olabilir. Yükselen burcunuzun derecesine göre değişiklik göstermekle beraber, Güneş Tutulmalarının çok kuvvetli yeni aylar olmasından hareketle, bu konularda yeni gelişmeler yaşanacağından bahsedebiliriz. Yepyeni bir arkadaş çevresine girebilirsiniz veya iş hayatınızda önemli bir değişimin merkezinde olabilirsiniz.

Duygularınızla hareket ettiğiniz bu süreçte hayat enerjinizin değişkenlik göstermesi de sizi yormuş olabilir. Ayaklarınızın biraz daha yere basacağı kararlar alıp bu kararların peşinden ilerlemek isteyebilirsiniz.

About the Author:

Leave a Reply

*